Výprodej elektrokol

Teploty venku klesají čím dál rychleji a zima jako taková už nám pomalu klepe na dveře. To s sebou přináší i konec sezóny cyklistiky a s tím i související sezóny elektrocyklistiky. A my jako každý rok, tak i letos, provádíme výprodej elektrokol. Ty jsou v perfektním stavu, a hlavně mají malý nájezd. Aby toho nebylo málo, snížili jsme ceny kol až o 25 000 kč! Samozřejmě, že jako u čehokoliv jiného i tady platí, že každá značka má své. Tudíž teď je na místě otázka, o jakou značku elektrokol se vlastně jedná a proč byste měli sáhnout právě po ní?

 

Výprodej elektrokol Fantic

Fantic Motor je italská společnost, která je již od roku 1968 známá tím, že si zakládá na produktech nejvyšší kvality z hlediska výkonu. Splňuje specifické požadavky na elektrokola tak, aby byly v souladu s bezpečnostní legislativou každé země, takže se s tímto kolem nemusíte bát vyrazit i za hranice.
Značka Fantic nabízí modely nejrůznějšího využití. Pokud milujete adrenalinovou jízdu po sjezdových tratích s velmi náročnými podmínkami, u modelu Enduro určitě nesáhnete vedle. Nebo naopak, sháníte spíše kolo do města, které se popere i s kluzkým povrchem, blátem nebo vysokým patníkem? S Fat sport není nic překážkou, díky tomu, že jeho kola jsou doslova balóny, které vám zaručí pohodlnou jízdu. Jestli jste spíš pro kopcovité zalesněné stezky a svahy, Fantic Trail je pro vás jako dělané. S těmi nejtechničtějšími svahy a jejich překážkami si hravě poradí Fantic XF2 Integra, a to díky své vidlici Rock Shock Recon RL 120 mm a tvrdému zadku. Nemůžete se rozhodnout, máte prostě rádi všehochuť, tedy jízdu do kopce a z kopce nebo traily bez ohledu na podmínky? Pak je pro vás Fantic sport tou pravou volbou.
U značky Fantic si vybere opravdu každý. Na vás teď už jen zůstává zvolit si model, který vyhovuje vašim potřebám a představám. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, ať už telefonicky na čísle +420 732 981 172 nebo přes e-mail info@e-riders.cz.