Podmínky zapůjčení

Platba rezervačního poplatku

Abychom vám mohli rezervaci potvrdit, tak vyžadujeme úhradu rezervačního poplatku, který je u všech zapůjčení stejný a činí 50% z ceny rezervace. Rezervační poplatek je nevratný. Rezervační poplatek slouží k závaznému potvrzení rezervace. Bez jeho uhrazení nelze garantovat dostupnost konkrétního elektrokola, elektromotorky, elektrokoloběžky, elektroauta, motorky, auta, příslušenství, helmy, náhradních duší, nabíječek a dalšího sortimentu.

 

Platba on-line kartou

Rezervační poplatek lze uhradit i on-line kartou. Při vyplnění a odeslání on-line rezervace budete vyzvání k on-line platbě kartou. Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak uhradit rezervační poplatek.

 

Platba v hotovosti na prodejně (minimálně den předem)

Rezervační poplatek lze uhradit osobně na prodejně a to minimálně den předem.

 

Vratná kauce

Pokud si od nás budete chtít půjčit elektrokolo, elektromotorku, nebo elektrokoloběžku, tak je nutné uhradit na prodejně vratnou kauci, kterou vám při vrácení zapůjčeného produktu vrátíme. V případě, že dojde k poškození elektrokola, elektromotorky, elektrokoloběžky, nebo zapůjčených doplňku, tak se cena opravy odečte od vratné kauce. V případě, že cena opravy přesáhne vratnou kauci, tak je zákazník povinen uradit opravu do 7 dní od provedení a vyčíslení opravy. V případě, že je zákazník pojištěn, tak se z vratné kauce hradí pouze spoluúčast a opravu následně hradí již pojišťovna.

Ceník kaucí

Elektrokola, elektromotorky, elektrokoloběžky, elektroauta, motorky a další zapůjčené movité věci v ceně do:

  • do 50 000 Kč (pořízení) vratná kauce činí 2 000 Kč
  • nad 50 000 Kč (pořízení) vratná kauce činí 8 000 Kč

 

Jaké doklady k zapůjčení potřebujete

Abychom vám mohli elektrokolo, elektromotorku, elektrokoloběžku a další movité věci zapůjčit, tak od vás budeme potřebovat dva doklady totožnosti, mezi které patří občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas.

 

Zapůjčení právnickým osobám a firmám

Jsme plátci DPH, čili jsme schopni zapůjčit náš veškerý sortiment i právnickým osobám a firmám.

 

Maximální doba zapůjčení

Nejdelší doba zapůjčení je 14 dní. Pokud chcete kolo zapůjčit na delší dobu, tak nás prosím kontaktujte. V takovém případě se s vámi domluvíme již individuálně.

 

Příslušenství k zapůjčení

Ke každému zapůjčenému elektrokolu dostanete k zapůjčení náhradní duši, nabíječku, pupmu, montpáky.

 

Nájemní smlouva

Abychom vám mohli zapůjčit elektrokolo, elektrickou koloběžku, nebo jinou movitou věc, tak je potřeba sepsat nájemní smlouvu, která bude chránit jak nás, tak vás. Šablonu nájemní smlouvy naleznete pod tímto odkazem „Šablona nájemní smlouvy„. Tuto smlouva jsme pracně vytvářeli a neustále ji zdokonalujeme. Dáváme všem, kdo by ji chtěli použít plné právo k použití za jakýmkoliv účelem ;).

 

Pojištění

K zapůjčenému elektrokolu sjednáváme klientovi automaticky i pojištění elektrokola. Bez tohoto pojištění nelze elektrokolo zapůjčit. Cena tohoto pojištění činí pro Českou Republiku od 30 do 40 Kč / 1 den (pro osoby do věku 70 let) a pro celou Evropu dle rozsahu pojištění.

Allianz Cyklo Asistence. Jedná se o službu, která vám pomůže v případě, kdy budete mít defekt, nebo problém s vybitou baterií.