Elektromotorka Kuberg Trial Hero 2021

Cena

3 kW, 16″ 48 152,-
3 kW, 16″, li-ion 63 740,-

Motorka Kuberg Trial Hero 2021 z řady Young Rider je určena pro mladé jezdce ve věku od 5-12 let. Tato motorka je díky své bezpečnosti skvělá pro první ježdění. Elektrický motor s velkým točivým momentem a výkonem 1 kW umožňuje dosažení rychlosti až 27 km/h. Na jedno dobití můžete s motorkou jezdit přibližně dvě hodiny a motor je téměř bez údržby. Odolná konstrukce a kvalitní díly zajišťují spolehlivou a pohodlnou jízdu. Motorky Kuberg Trial Hero jsou ručně vyráběné, což ještě upevňuje jejich nekompromisní kvalitu. Stroj je vhodný do terénu. To díky teleskopicky odpružené přední vidlici a pneumatikám 16″ x 2.4” Kuberg Knobby.

Chytrá aplikace

Váš stroj si můžete pomocí Wi-Fi spárovat s mobilní aplikací Kuberg Volt App, kde naleznete sadu nástrojů, které se vám budou hodit.

Vzdálený tachometr– Přes mobilní aplikaci můžete sledovat aktuální rychlost a stav baterie. Telefon se dá i připevnit na řídítka.

Monitorování jízdy– Aplikace monitoruje vaši jízdu a nabízí vám díky tomu chytrý přehled. Na něm najdete mimo jiné například trasu nebo rychlost jízdy v dané části trasy. Své trasy pak můžete sdílet se svými přáteli.

Nastavení motorky– Určete maximální rychlost a kroutivý moment podle jezdecké schopnosti dítěte. Tato část nastavení je pro prevenci nežádoucích změn chráněna heslem.

Stanovení maximální vzdálenosti dítěte– Nastavte zónu ve které může dítě jezdit. Při přejetí této zóny se stroj zpomalí na nejnižší rychlost a dítě bude vědět, že se má vrátit zpět.

Fotogalerie
Video
Technické parametry
Ovladač PWM
Vstupní standard Standardní 110V nebo 220V
Maximální výkon 3 kW
Převodovka Jedna rychlost bez spojky
Koncový pohon 70T / 10T
Rám Dvojitá ocelová vidlice, práškový lak
Rozvor 37 “ (95 cm)
Výška sedadla 25 “ (63 cm)
Výška řídítek 32,5 “ (83 cm)
Přední brzda Hydraulický brzdový systém Tektro Auriga
Zadní brzda Hydraulický brzdový systém Tektro Auriga
Vidlice Odpružená vidlice Spinner Grind
Odpružení Pružina
Pneumatiky KENDA Millville
Sedadlo volitelné Ne
Wi-Fi Ano
Jízda po komunikacích Ne