Elektromotorka Kuberg Start 2021

Cena: 39 422 Kč s DPH

Motorka Kuberg Start 2021 z řady Young Rider je určena pro mladé jezdce ve věku od 3-5 let. Tato motorka je díky své bezpečnosti skvělá pro první ježdění. Elektrický motor s velkým točivým momentem a výkonem 1 kW umožňuje dosažení rychlosti až 24 km/h. Na jedno dobití můžete s motorkou jezdit přibližně hodinu a motor je téměř bez údržby. Odolná konstrukce a kvalitní díly zajišťují spolehlivou a pohodlnou jízdu. Motorky Kuberg Start jsou ručně vyráběné, což ještě upevňuje jejich nekompromisní kvalitu. Stroj je vhodný do terénu. To díky teleskopicky odpružené přední vidlici a pneumatikám 16″ x 2.4” Kuberg Knobby.

Chytrá aplikace

Váš stroj si můžete pomocí Wi-Fi spárovat s mobilní aplikací Kuberg Volt App, kde naleznete sadu nástrojů, které se vám budou hodit.

Vzdálený tachometr– Přes mobilní aplikaci můžete sledovat aktuální rychlost a stav baterie. Telefon se dá i připevnit na řídítka.

Monitorování jízdy– Aplikace monitoruje vaši jízdu a nabízí vám díky tomu chytrý přehled. Na něm najdete mimo jiné například trasu nebo rychlost jízdy v dané části trasy. Své trasy pak můžete sdílet se svými přáteli.

Nastavení motorky– Určete maximální rychlost a kroutivý moment podle jezdecké schopnosti dítěte. Tato část nastavení je pro prevenci nežádoucích změn chráněna heslem.

Stanovení maximální vzdálenosti dítěte– Nastavte zónu ve které může dítě jezdit. Při přejetí této zóny se stroj zpomalí na nejnižší rychlost a dítě bude vědět, že se má vrátit zpět.

Fotogalerie
Video
Technické parametry
Ovladač PWM
Vstupní standard Standardní 110V nebo 220V
Maximální výkon 1 kW
Převodovka Jedna rychlost bez spojky
Koncový pohon 9T / 13T
Rám Dvojitá ocelová vidlice, práškový lak
Rozvor 32 “ (82 cm)
Výška sedadla 15/17 “ (39 cm bez sedadla, 44 cm s možností sedadla)
Výška řídítek 25,5 “ (65 cm)
Přední brzda Typ V.
Zadní brzda Pásová
Vidlice Odpružená vidlice Spinner Grind
Odpružení Pružina
Pneumatiky 12,5 “ x 2,4 „
Sedadlo volitelné Ano
Wi-Fi Ano
Jízda po komunikacích Ne