Horské elektrokolo

Co je to horské elektrokolo?

Zaměření tohoto elektrokola jak již z názvu vyplývá jsou především hory. Horský a náročnější terén, právě tam je jako doma. Tento typ elektrokol se rozděluje především podle typu zaměření. Pokud přemýšlíte o tom že si ho pořídíte, tak vám doporučujeme prostudovat náš článek jak vybrat elektrokolo. Naleznete tam veškeré potřebné informace k tomuto abyste se byli schopni rozhodnout jaký typ elektrokola vlastně chcete.

 

Naše nabídka elektrokol

Naší celou nabídku elektrokol naleznete pod tímto odkazem

Správné rozhodnutí pří výběru

Vybrat si to správné elektrokolo je stejně tak důležité, jako výběr nového auta. Každé je jiné a má své specifické vlastnosti. Někteří vám budou říkat, že nejlepší elektrokola jsou taková a druzí zase že taková. To já dělat nechci. Spíše bych vám doporučil abyste si vyzkoušeli více značek elektrokol, včetně typů. Někomu bude vyhovovat více trailové kolo určené na cesty kolem řeky a do lehkého terénu a někomu zase enduro elektrokolo, se kterým si zajezdíte už i v těžkém terénu. Takže moje rada zní, abyste si, než něco vůbec koupíte elektrokolo vyzkoušeli. Mohu vám doporučit naši půjčovnu, kde najdete různé typy kol k vyzkoušení. Pokud tedy uvažujete o zapůjčení tak zde je naše Půjčovna elektrokol.

 

Horské elektrokolo má své výhody

Nesporně to je všestrannost. Pokud si horské elektrokolo nahustíte k prasknutí a dáte si na něj pláště s nízkým valivým odporem, přičemž přepnete pružení na šlapání což v dnešní době lepší elektrokola umí, tak s ním bez starosti můžete jezdit po rovných cestách s nízkým odporem. Naopak když si pořídíte pláště do terénu, duše kapku upustíte, ale ne moc aby se vám při průjezdu zatáčkou plášť nevyzul, odemknete si pružení, tak je z vašeho elektrokola rázem úplně jiné kolo, které bez problémů můžete pustit dolů z kopce v horském terénu.

Zde je tedy již zřejmá jedna věc a tou je že každé elektrokolo lze ještě nastavit podle toho co chcete jet. Správné nastavení elektrokola je jako správné zvolení zimní gumy na auto metaforicky řečeno.

Horské elektrokola Fantic

Mohlo by se vám líbit – horské elektrokolo v akci